D680G33U2JL65J5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D680G33U2JL65J5R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D680G33U2JL65J5R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 68PF 500V U2J RADIAL
Podatkovni listi: 1.D680G33U2JL65J5R.pdf2.D680G33U2JL65J5R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D680G33U2JL65J5R
Številka dela D680G33U2JL65J5R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 68PF 500V U2J RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 518856 pcs Podatkovni list 1.D680G33U2JL65J5R.pdf2.D680G33U2JL65J5R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 500V
Toleranca 68pF Debelina (maks.) U2J
Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm) Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm)
Serija D RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca D680G33U2JL65J5R
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak Formed Leads - Kinked
Razširjen opis 68pF ±2% 500V Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2%
Opis CAP CER 68PF 500V U2J RADIAL