D682Z33Y5VL63J5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D682Z33Y5VL63J5R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D682Z33Y5VL63J5R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 6800PF 500V Y5V RADIAL
Podatkovni listi: 1.D682Z33Y5VL63J5R.pdf2.D682Z33Y5VL63J5R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D682Z33Y5VL63J5R
Številka dela D682Z33Y5VL63J5R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 6800PF 500V Y5V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1259826 pcs Podatkovni list 1.D682Z33Y5VL63J5R.pdf2.D682Z33Y5VL63J5R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 500V
Toleranca 6800pF Debelina (maks.) Y5V (F)
Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm) Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm)
Serija D RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca D682Z33Y5VL63J5R
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak Formed Leads - Kinked
Razširjen opis 6800pF -20%, +80% 500V Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) -20%, +80%
Opis CAP CER 6800PF 500V Y5V RADIAL