HAK471KBABF0KR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HAK471KBABF0KR
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 470PF 1KV RADIAL
Podatkovni listi: HAK471KBABF0KR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HAK471KBABF0KR
Številka dela HAK471KBABF0KR Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 470PF 1KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 367010 pcs Podatkovni list HAK471KBABF0KR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca 470pF Debelina (maks.) -
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija HAK RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Številka izdelka proizvajalca HAK471KBABF0KR
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak Straight
Razširjen opis 470pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 470PF 1KV RADIAL