HBK102MBBCF0KR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HBK102MBBCF0KR
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
Podatkovni listi: HBK102MBBCF0KR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HBK102MBBCF0KR
Številka dela HBK102MBBCF0KR Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 1000PF 2KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 182151 pcs Podatkovni list HBK102MBBCF0KR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca 1000pF Debelina (maks.) -
Velikost zemljišča na površini 0.295" (7.50mm) Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm)
Serija HBK RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Številka izdelka proizvajalca HBK102MBBCF0KR
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak Straight
Razširjen opis 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP CER 1000PF 2KV RADIAL