HBZ332MBBCRUKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HBZ332MBBCRUKR
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 3300PF 2KV RADIAL
Podatkovni listi: HBZ332MBBCRUKR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HBZ332MBBCRUKR
Številka dela HBZ332MBBCRUKR Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 3300PF 2KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 205296 pcs Podatkovni list HBZ332MBBCRUKR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca 3300pF Debelina (maks.) -
Velikost zemljišča na površini 0.295" (7.50mm) Velikost / dimenzija 0.512" Dia (13.00mm)
Serija HBZ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Številka izdelka proizvajalca HBZ332MBBCRUKR
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak Straight
Razširjen opis 3300pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP CER 3300PF 2KV RADIAL