HFZ471MBFERZKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HFZ471MBFERZKR
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 470PF 6KV RADIAL
Podatkovni listi: HFZ471MBFERZKR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HFZ471MBFERZKR
Številka dela HFZ471MBFERZKR Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 470PF 6KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67322 pcs Podatkovni list HFZ471MBFERZKR.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 6000V (6kV)
Toleranca 470pF Debelina (maks.) -
Velikost zemljišča na površini 0.492" (12.50mm) Velikost / dimenzija 0.472" Dia (12.00mm)
Serija HFZ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Številka izdelka proizvajalca HFZ471MBFERZKR
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak Straight
Razširjen opis 470pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP CER 470PF 6KV RADIAL