K102K20C0GK53H5
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K102K20C0GK53H5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K102K20C0GK53H5
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: 1.K102K20C0GK53H5.pdf2.K102K20C0GK53H5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije K102K20C0GK53H5
Številka dela K102K20C0GK53H5 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 255298 pcs Podatkovni list 1.K102K20C0GK53H5.pdf2.K102K20C0GK53H5.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 200V
Toleranca 1000pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija Mono-Kap™ K RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca K102K20C0GK53H5
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Lastnosti - Stopnja napak Formed Leads
Razširjen opis 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 RAD