K221J15X7RF5UH5
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K221J15X7RF5UH5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K221J15X7RF5UH5
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.K221J15X7RF5UH5.pdf2.K221J15X7RF5UH5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije K221J15X7RF5UH5
Številka dela K221J15X7RF5UH5 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1444007 pcs Podatkovni list 1.K221J15X7RF5UH5.pdf2.K221J15X7RF5UH5.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 220pF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm) Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
Serija Mono-Kap™ K RoHS Status Tape & Box (TB)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca K221J15X7RF5UH5
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Lastnosti - Stopnja napak Formed Leads
Razširjen opis 220pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL