MAL202115332E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL202115332E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL202115332E3
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 16V AXIAL
Podatkovni listi: MAL202115332E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL202115332E3
Številka dela MAL202115332E3 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 16V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68387 pcs Podatkovni list MAL202115332E3.pdf
Toleranca 3300µF Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.591" Dia x 1.181" L (15.00mm x 30.00mm) Serija ASM 021
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Axial, Can
Pitch - Connector 16V Paket / primer -
Druga imena 2222 021 15332
4027PHBK
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kondenzatorjev 1.29A Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Številka izdelka proizvajalca MAL202115332E3 Lifetime @ Temp. 111 mOhm
Impedanca 70 mOhm Višina - sedež (maks.) -
Razširjen opis 3300µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 111 mOhm 8000 Hrs @ 85°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 16V AXIAL Aplikacije 8000 Hrs @ 85°C