MAL213817681E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL213817681E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL213817681E3
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 40V AXIAL
Podatkovni listi: MAL213817681E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL213817681E3
Številka dela MAL213817681E3 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP ALUM 680UF 20% 40V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74268 pcs Podatkovni list MAL213817681E3.pdf
Toleranca 680µF Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia x 1.181" L (12.50mm x 30.00mm) Serija 138 AML
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Ripple Current Polar Polarizacija Axial, Can
Pitch - Connector 40V Paket / primer -
Druga imena 2222 138 17681
4231PHBK
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število kondenzatorjev 750mA @ 100Hz Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Številka izdelka proizvajalca MAL213817681E3 Lifetime @ Temp. 250 mOhm @ 100Hz
Impedanca 180 mOhm Višina - sedež (maks.) -
Razširjen opis 680µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 250 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 680UF 20% 40V AXIAL Aplikacije 10000 Hrs @ 105°C