MAL215050471E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL215050471E3
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: MAL215050471E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL215050471E3
Številka dela MAL215050471E3 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110990 pcs Podatkovni list MAL215050471E3.pdf
Toleranca 470µF Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija Automotive, AEC-Q200, 150 RMI
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 35V Paket / primer -
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 767mA @ 100Hz
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca MAL215050471E3
Lifetime @ Temp. - Impedanca 49 mOhm
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) Razširjen opis 470µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Aplikacije 6000 Hrs @ 105°C