MAL215055102E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAL215055102E3
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: MAL215055102E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAL215055102E3
Številka dela MAL215055102E3 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115422 pcs Podatkovni list MAL215055102E3.pdf
Toleranca 1000µF Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija Automotive, AEC-Q200, 150 RMI
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 16V Paket / primer -
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 767mA @ 100Hz
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca MAL215055102E3 Lifetime @ Temp. -
Impedanca 49 mOhm Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
Razširjen opis 1000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Aplikacije 6000 Hrs @ 105°C