MBA02040C4702FCT00
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBA02040C4702FCT00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBA02040C4702FCT00
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka RES 47K OHM 0.4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MBA02040C4702FCT00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBA02040C4702FCT00
Številka dela MBA02040C4702FCT00 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis RES 47K OHM 0.4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3000324 pcs Podatkovni list MBA02040C4702FCT00.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.4W
Napetost - razčlenitev - Debelina (maks.) ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm) Serija MBA/SMA 0204 - Professional
RoHS Status Tape & Box (TB) Polarizacija Axial
Druga imena BC3276TB
MBA02040C4702FCT00-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Številka izdelka proizvajalca MBA02040C4702FCT00 Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 47k Ohm ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES 47K OHM 0.4W 1% AXIAL Premaz, tip ohišja Thin Film