MBA02040C4752FC100
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBA02040C4752FC100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBA02040C4752FC100
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka RES 47.5K OHM 0.4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MBA02040C4752FC100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBA02040C4752FC100
Številka dela MBA02040C4752FC100 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis RES 47.5K OHM 0.4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1135172 pcs Podatkovni list MBA02040C4752FC100.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.4W
Napetost - razčlenitev - Debelina (maks.) ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm) Serija MBA/SMA 0204 - Professional
RoHS Status Tape & Box (TB) Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Številka izdelka proizvajalca MBA02040C4752FC100
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Automotive AEC-Q200
FIFO's 2 Razširjen opis 47.5k Ohm ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES 47.5K OHM 0.4W 1% AXIAL