MBB02070C2700FCT00
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBB02070C2700FCT00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBB02070C2700FCT00
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka RES 270 OHM 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MBB02070C2700FCT00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBB02070C2700FCT00
Številka dela MBB02070C2700FCT00 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis RES 270 OHM 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2311486 pcs Podatkovni list MBB02070C2700FCT00.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.6W
Napetost - razčlenitev - Debelina (maks.) ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Serija MBB/SMA 0207 - Professional
RoHS Status Tape & Box (TB) Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Številka izdelka proizvajalca MBB02070C2700FCT00
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Automotive AEC-Q200
FIFO's 2 Razširjen opis 270 Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES 270 OHM 0.6W 1% AXIAL