MKP383156063JCI2B0
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MKP383156063JCI2B0
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 560PF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: 1.MKP383156063JCI2B0.pdf2.MKP383156063JCI2B0.pdf3.MKP383156063JCI2B0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MKP383156063JCI2B0
Številka dela MKP383156063JCI2B0 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP FILM 560PF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC 220V Toleranca 560pF
Prekinitev PC Pins Velikost zemljišča na površini 0.295" (7.50mm)
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Serija MMKP383
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Polarizacija Radial Druga imena 383156063JCI2B0
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca MKP383156063JCI2B0 Lifetime @ Temp. -
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) Lastnosti -
Razširjen opis 560pF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Dielektrični premer Polypropylene (PP), Metallized Opis CAP FILM 560PF 5% 630VDC RADIAL
Tok - puščanje 630V