MKP386M456125JT7
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MKP386M456125JT7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MKP386M456125JT7
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.56UF 1.25KVDC SCREW
Podatkovni listi: 1.MKP386M456125JT7.pdf2.MKP386M456125JT7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
55 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MKP386M456125JT7
Številka dela MKP386M456125JT7 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP FILM 0.56UF 1.25KVDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7363 pcs Podatkovni list 1.MKP386M456125JT7.pdf2.MKP386M456125JT7.pdf
Voltage Rating - DC 550V Toleranca 0.56µF
Prekinitev Screw Terminals Velikost zemljišča na površini 0.433" (11.00mm)
Velikost / dimenzija 1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm) Serija MKP386M
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca Snubber
Polarizacija Rectangular Box Druga imena 386M456125JT7
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Številka izdelka proizvajalca MKP386M456125JT7 Lifetime @ Temp. 10 mOhm
Višina - sedež (maks.) 1.201" (30.50mm) Lastnosti Low ESR
Razširjen opis 0.56µF ±5% Film Capacitor 550V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Dielektrični premer Polypropylene (PP), Metallized Opis CAP FILM 0.56UF 1.25KVDC SCREW
Tok - puščanje 1250V (1.25kV)