PAC300005001FAC000
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
PAC300005001FAC000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PAC300005001FAC000
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka RES 5K OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: PAC300005001FAC000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PAC300005001FAC000
Številka dela PAC300005001FAC000 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis RES 5K OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4369 pcs Podatkovni list PAC300005001FAC000.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 3W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm) Serija PAC
RoHS Status Cut Tape (CT) Polarizacija Axial
Druga imena PPC3D5.0KCT delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca PAC300005001FAC000
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
FIFO's 2 Razširjen opis 5k Ohm ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES 5K OHM 3W 1% AXIAL
Premaz, tip ohišja Wirewound Bandwidth 5k
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PAC300004701FAC000
PAC300004701FAC000
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: RES 4.7K OHM 3W 1% AXIAL
Na zalogi: 217012 pcs
Prenesi: PAC300004701FAC000.pdf
RFQ
Opis: RES 47 OHM 3W 1% AXIAL
Na zalogi: 213683 pcs
Prenesi: PAC300004709FAC000.pdf
RFQ
PAC300005001FAC000
PAC300005001FAC000
Opis: RES 5K OHM 3W 1% AXIAL