RN73C2A1K69BTDF
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RN73C2A1K69BTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN73C2A1K69BTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 1.69KOHM 0.1% 1/10W 0805
Podatkovni listi: 1.RN73C2A1K69BTDF.pdf2.RN73C2A1K69BTDF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN73C2A1K69BTDF
Številka dela RN73C2A1K69BTDF Proizvajalec TE Connectivity Passive Product
Opis RES SMD 1.69KOHM 0.1% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103923 pcs Podatkovni list 1.RN73C2A1K69BTDF.pdf2.RN73C2A1K69BTDF.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.1W, 1/10W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±10ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RN73, Holsworthy
RoHS Status Digi-Reel® Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena A103357DKR delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RN73C2A1K69BTDF Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - FIFO's 2
Razširjen opis 1.69k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%