ROX3SJ12R
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
ROX3SJ12R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX3SJ12R
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 12.0 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: ROX3SJ12R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROX3SJ12R
Številka dela ROX3SJ12R Proizvajalec TE Connectivity Passive Product
Opis RES 12.0 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1133998 pcs Podatkovni list ROX3SJ12R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 3W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±350ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm) Serija ROX, Neohm
RoHS Status Tape & Box (TB) Polarizacija Axial
Druga imena 1-1625892-3
1-1625892-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Številka izdelka proizvajalca ROX3SJ12R Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 12 Ohm ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES 12.0 OHM 3W 5% AXIAL Premaz, tip ohišja Metal Oxide Film