S102Z29Y5VP6UK5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S102Z29Y5VP6UK5R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 2KV Y5V RADIAL
Podatkovni listi: S102Z29Y5VP6UK5R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S102Z29Y5VP6UK5R
Številka dela S102Z29Y5VP6UK5R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 1000PF 2KV Y5V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1358891 pcs Podatkovni list S102Z29Y5VP6UK5R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca 1000pF Debelina (maks.) Y5V (F)
Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm) Velikost / dimenzija 0.295" Dia (7.50mm)
Serija S RoHS Status Tape & Box (TB)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca S102Z29Y5VP6UK5R
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak Formed Leads - Kinked
Razširjen opis 1000pF -20%, +80% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) -20%, +80%
Opis CAP CER 1000PF 2KV Y5V RADIAL