S222K39Y5PN64J7R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S222K39Y5PN64J7R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 2200PF 1KV Y5P RADIAL
Podatkovni listi: S222K39Y5PN64J7R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S222K39Y5PN64J7R
Številka dela S222K39Y5PN64J7R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 2200PF 1KV Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1211793 pcs Podatkovni list S222K39Y5PN64J7R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca 2200pF Debelina (maks.) Y5P (B)
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija S RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca S222K39Y5PN64J7R
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 2200pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 2200PF 1KV Y5P RADIAL