S330J33SL0R63K7R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S330J33SL0R63K7R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL
Podatkovni listi: S330J33SL0R63K7R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S330J33SL0R63K7R
Številka dela S330J33SL0R63K7R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 493612 pcs Podatkovni list S330J33SL0R63K7R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca 33pF Debelina (maks.) SL
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija S RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca S330J33SL0R63K7R
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 33pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL