S330K29SL0P6TK5R
pregled izdelka
Številka dela: S330K29SL0P6TK5R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 33PF 2KV SL RADIAL
Podatkovni listi: S330K29SL0P6TK5R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S330K29SL0P6TK5R
Številka dela S330K29SL0P6TK5R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 33PF 2KV SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1365768 pcs Podatkovni list S330K29SL0P6TK5R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca 33pF Debelina (maks.) SL
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija S RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca S330K29SL0P6TK5R
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 33pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 33PF 2KV SL RADIAL