S471K29Y5PP6TK5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
S471K29Y5PP6TK5R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S471K29Y5PP6TK5R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 470PF 2KV Y5P RADIAL
Podatkovni listi: S471K29Y5PP6TK5R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S471K29Y5PP6TK5R
Številka dela S471K29Y5PP6TK5R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 470PF 2KV Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1410719 pcs Podatkovni list S471K29Y5PP6TK5R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca 470pF Debelina (maks.) Y5P (B)
Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm) Velikost / dimenzija 0.295" Dia (7.50mm)
Serija S RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca S471K29Y5PP6TK5R
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak Formed Leads - Kinked
Razširjen opis 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 470PF 2KV Y5P RADIAL