S472K69X7RP65K7R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S472K69X7RP65K7R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: S472K69X7RP65K7R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S472K69X7RP65K7R
Številka dela S472K69X7RP65K7R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 565440 pcs Podatkovni list S472K69X7RP65K7R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca 4700pF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija S RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca S472K69X7RP65K7R
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL