S682M75Z5UR8TK7R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S682M75Z5UR8TK7R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 6800PF 3KV Z5U RADIAL
Podatkovni listi: S682M75Z5UR8TK7R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S682M75Z5UR8TK7R
Številka dela S682M75Z5UR8TK7R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 6800PF 3KV Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 318525 pcs Podatkovni list S682M75Z5UR8TK7R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca 6800pF Debelina (maks.) Z5U
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija S RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca S682M75Z5UR8TK7R
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 6800pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP CER 6800PF 3KV Z5U RADIAL