SFR25H0004994FR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
SFR25H0004994FR500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFR25H0004994FR500
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: SFR25H0004994FR500.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFR25H0004994FR500
Številka dela SFR25H0004994FR500 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2735982 pcs Podatkovni list SFR25H0004994FR500.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.5W, 1/2W
Napetost - razčlenitev - Debelina (maks.) ±250ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Serija SFR25H
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Številka izdelka proizvajalca SFR25H0004994FR500
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 4.99M Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL