20020007-H031B11LF
pregled izdelka
Številka dela: 20020007-H031B11LF
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM
Podatkovni listi: 20020007-H031B11LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20020007-H031B11LF
Številka dela 20020007-H031B11LF Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70979 pcs Podatkovni list 20020007-H031B11LF.pdf
Dolžina žice 7-8mm Žični merilnik ali obseg - mm² 1-2.5mm²
Žični merilnik ali območje - AWG 12-24 AWG Napetost - UL 300V
Tip Plug, Female Sockets Navor - vijak 0.56 Nm (5.0 Lb-In)
Sklop zaključka Screw - Rising Cage Clamp Serija 01-508
Velikost vijaka M3 Pozicije na ravni 3
Plug Wire Entry 180° Višina tona 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 115°C
Število pozicij 3 Število stopenj 1
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina izolacije 0.594" (15.09mm) Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic Resin Usmerjenost glave -
Lastnosti Positions Stamped, Retention Latches (Non-Wire Side) natančen opis 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line)
Trenutni - UL 12A Trenutna - IEC -