20020107-H043A01LF
pregled izdelka
Številka dela: 20020107-H043A01LF
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM
Podatkovni listi: 20020107-H043A01LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20020107-H043A01LF
Številka dela 20020107-H043A01LF Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 278918 pcs Podatkovni list 20020107-H043A01LF.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija 06-508
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 4
Plug Wire Entry - Višina tona 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 115°C
Število pozicij 4 Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina izolacije 0.472" (12.00mm) Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic Resin Usmerjenost glave Vertical
Lastnosti - natančen opis 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
Trenutni - UL 12A Trenutna - IEC -
Kontaktiraj dolžino hrbta 0.157" (4.00mm) Obrnite se na Mating Finish Tin