EC151000B000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EC151000B000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka 350 TB RIS CLA 180D SMT
Podatkovni listi: EC151000B000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EC151000B000G
Številka dela EC151000B000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis 350 TB RIS CLA 180D SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30959 pcs Podatkovni list EC151000B000G.pdf
Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp Žični merilnik 16-26 AWG
Napetost 150V Navor - vijak 0.23 Nm (2.0 Lb-In)
Serija EC Vijačna nit -
Vijačni material - Obloga Steel - Zinc Plated Pozicije na ravni 15
Višina tona 0.138" (3.50mm) Pakiranje Bulk
Druga imena EC151000B0J0G
EC151000B0J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C
Število stopenj 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Orientacija parjenja Horizontal with Board
Lastnosti - natančen opis 15 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Surface Mount
Tok 10A Kontaktni material - Obloga Brass - Tin Plated