EJ01D1510000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EJ01D1510000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka 1900 TB RISNG CLAMP
Podatkovni listi: EJ01D1510000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2016 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EJ01D1510000G
Številka dela EJ01D1510000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis 1900 TB RISNG CLAMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99679 pcs Podatkovni list EJ01D1510000G.pdf
Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp Žični merilnik 3-18 AWG
Napetost 600V Navor - vijak 3.4 Nm (30 Lb-In)
Serija EJ Vijačna nit M5
Vijačni material - Obloga Steel - Zinc Plated Pozicije na ravni 1
Višina tona - Pakiranje Bulk
Druga imena EJ01D15100J0G
EJ01D15100J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C
Število stopenj 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Orientacija parjenja Horizontal with Board
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti Interlocking (Side) natančen opis 1 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board Through Hole
Tok 100A Kontaktni material - Obloga Copper - Tin Plated