HW0550030000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HW0550030000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM
Podatkovni listi: HW0550030000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HW0550030000G
Številka dela HW0550030000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78341 pcs Podatkovni list HW0550030000G.pdf
Dolžina žice 9-10mm Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG 12-26 AWG Napetost - UL 300V
Tip Plug, Female Sockets Navor - vijak -
Sklop zaključka Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Serija HW
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 5
Plug Wire Entry 180° Višina tona 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Bulk Druga imena HW05500300J0G
HW05500300J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število pozicij 5
Število stopenj 1 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.591" (15.00mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave - Lastnosti Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side)
natančen opis 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line) Trenutni - UL 10A