K50751520000G
pregled izdelka
Številka dela: K50751520000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM
Podatkovni listi: K50751520000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2016 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije K50751520000G
Številka dela K50751520000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49335 pcs Podatkovni list K50751520000G.pdf
Dolžina žice 6-7mm Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG 12-24 AWG Napetost - UL 300V
Tip Plug, Female Sockets Navor - vijak 0.49 Nm (4.3 Lb-In)
Sklop zaključka Screw Serija K5
Velikost vijaka M3 Pozicije na ravni 7 (Mate), 14 (Input)
Plug Wire Entry 90° and 270° Višina tona 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Bulk Druga imena K507515200J0G
K507515200J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število pozicij 7
Število stopenj 1 (Mate), 2 (Input) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 1.016" (25.81mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave - Lastnosti Latch Lock, Retention Latches (Wire Side)
natančen opis 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90° and 270° Free Hanging (In-Line) Trenutni - UL 12A