OP1163000000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OP1163000000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 11POS VERT 8MM
Podatkovni listi: OP1163000000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OP1163000000G
Številka dela OP1163000000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis TERM BLOCK HDR 11POS VERT 8MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139659 pcs Podatkovni list OP1163000000G.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Unshrouded Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija OP
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 11
Plug Wire Entry - Višina tona 0.315" (8.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena OP11630000J0G
OP11630000J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število pozicij 11
Število stopenj 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.079" (2.00mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave Vertical Lastnosti -
natančen opis 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.315" (8.00mm) Vertical Through Hole Trenutni - UL 10A
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.075" (1.90mm)
Obrnite se na Mating Finish Tin Kontaktni material Brass
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OP115D
OP115D
Proizvajalci: Optek Technology / TT Electronics
Opis: LED IR GAAS COAXIAL
Na zalogi: 4923 pcs
Prenesi:
RFQ
OP116B
OP116B
Opis: LED IR GAAS COAXIAL
Na zalogi: 5615 pcs
Prenesi:
RFQ
OP116D
OP116D
OP1177ARM-REEL
OP1177ARM-REEL
Proizvajalci: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis: IC OPAMP GP 1.3MHZ 8MSOP
Prenesi: OP1177ARM-REEL.pdf
OP1142000000G
OP1142000000G
Proizvajalci: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis: TERM BLOCK HDR 11POS VERT 3.81MM
Prenesi: OP1142000000G.pdf
OP115B
OP115B
OP1177ARMZ
OP1177ARMZ
Opis: IC OPAMP GP 1.3MHZ 8MSOP
Prenesi: OP1177ARMZ.pdf
OP116A
OP116A
OP115C
OP115C
OP115A
OP115A
OP116C
OP116C
OP113FSZ-REEL7
OP113FSZ-REEL7
Opis: IC OPAMP GP 3.4MHZ 8SOIC
Prenesi: OP113FSZ-REEL7.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika