OP1463000000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OP1463000000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 14POS VERT 8MM
Podatkovni listi: OP1463000000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OP1463000000G
Številka dela OP1463000000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis TERM BLOCK HDR 14POS VERT 8MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135598 pcs Podatkovni list OP1463000000G.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Unshrouded Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija OP
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 14
Plug Wire Entry - Višina tona 0.315" (8.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena OP14630000J0G
OP14630000J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število pozicij 14
Število stopenj 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.079" (2.00mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave Vertical Lastnosti -
natančen opis 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.315" (8.00mm) Vertical Through Hole Trenutni - UL 10A
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.075" (1.90mm)
Obrnite se na Mating Finish Tin Kontaktni material Brass
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OP1504210000G
OP1504210000G
Proizvajalci: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis: TERM BLOCK HDR
Na zalogi: 60092 pcs
Prenesi:
RFQ
OP152B010000G
OP152B010000G
Opis: TERM BLOCK HDR 15POS VERT 3.5MM
Na zalogi: 106394 pcs
Prenesi: OP152B010000G.pdf
RFQ
OP145B
OP145B
Proizvajalci: Optek Technology / TT Electronics
Opis: EMITTER IR 935NM 50MA RADIAL
Prenesi: OP145B.pdf
Prenesi: OP1522000000G.pdf
OP145A
OP145A