OP1922000000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OP1922000000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.5MM
Podatkovni listi: OP1922000000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OP1922000000G
Številka dela OP1922000000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105252 pcs Podatkovni list OP1922000000G.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Unshrouded Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija OP
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 19
Plug Wire Entry - Višina tona 0.138" (3.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena OP19220000J0G
OP19220000J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število pozicij 19
Število stopenj 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.079" (2.00mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave Vertical Lastnosti -
natančen opis 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole Trenutni - UL 10A
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.138" (3.50mm)