OQ1975010000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OQ1975010000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 19POS 90DEG 5MM
Podatkovni listi: OQ1975010000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OQ1975010000G
Številka dela OQ1975010000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis TERM BLOCK HDR 19POS 90DEG 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78820 pcs Podatkovni list OQ1975010000G.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija OQ
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 19
Plug Wire Entry - Višina tona 0.197" (5.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena OQ19750100J0G
OQ19750100J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število pozicij 19
Število stopenj 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.335" (8.51mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave 90°, Right Angle Lastnosti Mating Flange
natančen opis 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90°, Right Angle Through Hole Trenutni - UL 20A
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.138" (3.50mm)