TS13A18B0000G
pregled izdelka
Številka dela: TS13A18B0000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 13POS 7.5MM
Podatkovni listi: TS13A18B0000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS13A18B0000G
Številka dela TS13A18B0000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis TERM BLOCK PLUG 13POS 7.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47926 pcs Podatkovni list TS13A18B0000G.pdf
Dolžina žice 6-7mm Žični merilnik ali obseg - mm² 0.2-2.5mm²
Žični merilnik ali območje - AWG 12-24 AWG Napetost - UL 300V
Tip Plug, Female Sockets Navor - vijak 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Sklop zaključka Screw - Leaf Spring, Wire Guard Serija TS
Velikost vijaka M3 Pozicije na ravni 13
Plug Wire Entry 270° Višina tona 0.295" (7.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena TS13A18B00J0G
TS13A18B00J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število pozicij 13
Število stopenj 1 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 1.024" (26.01mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave - Lastnosti Retention Latches (Non-Wire Side)
natančen opis 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270° Free Hanging (In-Line) Trenutni - UL 15A