TT2301800000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TT2301800000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM
Podatkovni listi: TT2301800000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TT2301800000G
Številka dela TT2301800000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40257 pcs Podatkovni list TT2301800000G.pdf
Dolžina žice 5-7mm Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG 16-22 AWG Napetost - UL 300V
Tip Plug for Unshrouded Header Navor - vijak 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Sklop zaključka Screw - Rising Cage Clamp Serija TT
Velikost vijaka M3 Pozicije na ravni 23
Plug Wire Entry 90° Višina tona 0.197" (5.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena TT23018000J0G
TT23018000J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število pozicij 23
Število stopenj 1 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.449" (11.40mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave - Lastnosti Interlocking (Side)
natančen opis 23 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90° Free Hanging (In-Line) Trenutni - UL 10A