VF3470500000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VF3470500000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 34POS VERT 5MM
Podatkovni listi: VF3470500000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VF3470500000G
Številka dela VF3470500000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis TERM BLOCK HDR 34POS VERT 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49487 pcs Podatkovni list VF3470500000G.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) Navor - vijak -
Sklop zaključka Solder Serija VF
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 17
Plug Wire Entry - Višina tona 0.197" (5.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena VF34705000J0G
VF34705000J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število pozicij 34
Število stopenj 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.866" (22.00mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave Vertical Lastnosti -
natančen opis 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole Trenutni - UL 10A
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.157" (4.00mm)