VH2151520000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VH2151520000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 21/42POS 5.08MM
Podatkovni listi: VH2151520000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2010 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VH2151520000G
Številka dela VH2151520000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis TERM BLOCK PLUG 21/42POS 5.08MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14930 pcs Podatkovni list VH2151520000G.pdf
Dolžina žice 7-8mm Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG 12-24 AWG Napetost - UL 300V
Tip Plug, Female Sockets Navor - vijak 0.49 Nm (4.3 Lb-In)
Sklop zaključka Screw - Leaf Spring, Wire Guard Serija VH
Velikost vijaka M3 Pozicije na ravni 21 (Mate), 42 (Input)
Plug Wire Entry 180° Višina tona 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Bulk Druga imena VH21515200J0G
VH21515200J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število pozicij 21 (Mate), 42 (Input)
Število stopenj 1 (Mate), 2 (Input) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 1.142" (29.00mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave - Lastnosti Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side)
natančen opis 21 (Mate), 42 (Input) Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line) Trenutni - UL 20A