VY23010C0000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VY23010C0000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka 500 TB WIR PRO 45D HI/T
Podatkovni listi: VY23010C0000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2030 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VY23010C0000G
Številka dela VY23010C0000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis 500 TB WIR PRO 45D HI/T Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29692 pcs Podatkovni list VY23010C0000G.pdf
Zaključek žice Screw - Leaf Spring, Wire Guard Žični merilnik 14-22 AWG
Napetost 300V Navor - vijak 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Serija VY Vijačna nit M2.6
Vijačni material - Obloga Steel - Zinc Plated Pozicije na ravni 23
Višina tona 0.197" (5.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena VY23010C00J0G
VY23010C00J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C
Število stopenj 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Orientacija parjenja 45° (135°) Angle with Board
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti Interlocking (Side) natančen opis 23 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
Tok 15A Kontaktni material - Obloga -