YK5010803000G
pregled izdelka
Številka dela: YK5010803000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.374"
Podatkovni listi: YK5010803000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2030 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YK5010803000G
Številka dela YK5010803000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.374" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77204 pcs Podatkovni list YK5010803000G.pdf
Žični merilnik 12-22 AWG Voltage Rating 300V
Zgornja prekinitev Screws with Captive Plate Terminalski vijačni material Steel
Končni vijak za konec Zinc Vrsta priključnega bloka Barrier Block
Serija YK501 Višina tona 0.374" (9.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena YK50108030J0G
YK50108030J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število vnosov žic 8
Število vrstic 1 Število vezij 8
natančen opis 8 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Trenutna ocena 20A