YK6020733000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YK6020733000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.394"
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2016 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YK6020733000G
Številka dela YK6020733000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.394" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60049 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 12-22 AWG Voltage Rating 300V
Zgornja prekinitev Screws with Captive Plate Terminalski vijačni material Steel
Končni vijak za konec Zinc Vrsta priključnega bloka Barrier Block
Serija YK602 Višina tona 0.394" (10.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena YK60207330J0G
YK60207330J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število vnosov žic 7
Število vrstic 1 Število vezij 7
Tip montaže Chassis, Panel; Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Thermoplastic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Flange
natančen opis 7 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Trenutna ocena 20A