AP-USDC16GC249-KTM1
ApacerApacer
Apacer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP-USDC16GC249-KTM1
Proizvajalec / znamka: Apacer
Opis izdelka SSD 16GB SLIM-SATA MLC SATA III
Podatkovni listi: AP-USDC16GC249-KTM1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AP-USDC16GC249-KTM1
Številka dela AP-USDC16GC249-KTM1 Proizvajalec Apacer
Opis SSD 16GB SLIM-SATA MLC SATA III Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4917 pcs Podatkovni list AP-USDC16GC249-KTM1.pdf
Utež - Napetost - oskrba 1.2V, 1.8V, 3.3V
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 170MB/s
Hitrost - branje 245MB/s Velikost / dimenzija 16.00mm x 20.00mm x 1.40mm
Serija uSDC-M Plus delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC)
Velikost pomnilnika 16GB Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Oblika faktorja Slim-SATA natančen opis Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (MLC) Slim-SATA 1.2V, 1.8V, 3.3V
Tok - maks 355mA (Typ)