APM2T42P100016GAN-7TM
ApacerApacer
Apacer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APM2T42P100016GAN-7TM
Proizvajalec / znamka: Apacer
Opis izdelka SSD M.2
Podatkovni listi: APM2T42P100016GAN-7TM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APM2T42P100016GAN-7TM
Številka dela APM2T42P100016GAN-7TM Proizvajalec Apacer
Opis SSD M.2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5092 pcs Podatkovni list APM2T42P100016GAN-7TM.pdf
Utež - Napetost - oskrba 3.3V
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 170MB/s
Hitrost - branje 300MB/s Velikost / dimenzija 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Serija P100-M Druga imena 86.A2DF2.4T27C
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC) Velikost pomnilnika 16GB
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Oblika faktorja M.2 Module
natančen opis Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Tok - maks 355mA (Typ)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
APM2T42P100016GAN-7T
APM2T42P100016GAN-7T
Proizvajalci: Apacer
Opis: SSD 16GB M.2 SLC SATA III 3.3V