APM2T42P100032GAN-HTM1W
ApacerApacer
Apacer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APM2T42P100032GAN-HTM1W
Proizvajalec / znamka: Apacer
Opis izdelka M.2 2242 P100-M 64GB 15NM MLC ET
Podatkovni listi: APM2T42P100032GAN-HTM1W.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APM2T42P100032GAN-HTM1W
Številka dela APM2T42P100032GAN-HTM1W Proizvajalec Apacer
Opis M.2 2242 P100-M 64GB 15NM MLC ET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4646 pcs Podatkovni list APM2T42P100032GAN-HTM1W.pdf
Utež - Napetost - oskrba 3.3V
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 130MB/s
Hitrost - branje 230MB/s Velikost / dimenzija 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Serija P100-M Druga imena 86.A2EN2.BK2HC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC) Velikost pomnilnika 32GB
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Oblika faktorja M.2 Module
natančen opis Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Tok - maks 315mA (Typ)