APM2T60P200032GAN-7TMW
pregled izdelka
Številka dela: APM2T60P200032GAN-7TMW
Proizvajalec / znamka: Apacer
Opis izdelka SSD 32GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Podatkovni listi: APM2T60P200032GAN-7TMW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APM2T60P200032GAN-7TMW
Številka dela APM2T60P200032GAN-7TMW Proizvajalec Apacer
Opis SSD 32GB M.2 MLC SATA III 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5593 pcs Podatkovni list APM2T60P200032GAN-7TMW.pdf
Utež - Napetost - oskrba 3.3V
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 180MB/s
Hitrost - branje 510MB/s Velikost / dimenzija 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Serija P200-M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC)
Velikost pomnilnika 32GB Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Oblika faktorja M.2 Module natančen opis Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Tok - maks 480mA (Typ)