APM2T80P201032GAN-8TMW
ApacerApacer
Apacer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APM2T80P201032GAN-8TMW
Proizvajalec / znamka: Apacer
Opis izdelka SSD 32GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Podatkovni listi: APM2T80P201032GAN-8TMW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APM2T80P201032GAN-8TMW
Številka dela APM2T80P201032GAN-8TMW Proizvajalec Apacer
Opis SSD 32GB M.2 MLC SATA III 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1654 pcs Podatkovni list APM2T80P201032GAN-8TMW.pdf
Utež - Napetost - oskrba 3.3V
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 180MB/s
Hitrost - branje 510MB/s Velikost / dimenzija 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Serija P201-M Druga imena 86.A1EF2.BK48C
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC) Velikost pomnilnika 32GB
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Oblika faktorja M.2 Module
natančen opis Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Tok - maks 470mA (Typ)